۰

دسته‌بندی نشده

رئیس مجمع نمایندگان کردستان مطرح کرد

مهر ۱۷, ۱۳۹۲ در ۵:۲۹ قبل از ظهر توسط

بی اطلاعی نمایندگان از برکناری مدیرکل ارشاد کردستان

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان گفت: مجمع نمایندگان استان کردستان هیچ اطلاعی از برکناری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان نداشته و مشورتی با ما نشده است .


به گزارش سفز نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم سیدمحمد بیاتیان ، درباره جابه‌جایی انجام شده در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان و معرفی جلال قلعه‌شاخانی به عنوان سرپرست این اداره کل اظهار کرد: مجمع نمایندگان استان کردستان هیچ اطلاعی در خصوص این جابجایی نداشته است.


وی گفت: تا این لحظه از این جابجایی اطلاعی نداشته‌ام و هیچ هماهنگی با مجمع نمایندگان در این خصوص انجام نشده است.


رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان تصریح کرد: با توجه به تصمیم اتخاذ شده توسط دولت و نظر به منویات مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگی نامیدن استان کردستان و مطالباتی که در این زمینه پس از بیانات معظم‌له شکل گرفته امیدواریم فردی در رأس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان قرار گیرد که به لحاظ فرهنگی توانمند بوده و دستگاه فرهنگی استان را در تمام زمینه‌ها مدیریت کند.


رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان درباره انتصاب استاندار جدید کردستان نیز گفت: تا این لحظه هیچ اتفاق مثبت یا منفی در این‌باره رخ نداده است.


وی گفت: واقعیت این است که دولت در قضیه استانداری کردستان به جمع‌بندی نرسیده است و هیچ قولی هم به نمایندگان داده نشده است.


برکناری ناگهانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و انتصاب معاون فرهنگی این اداره کل به عنوان سرپرست درحالی اتفاق افتاده که گمانه‌زنی‌ها در کردستان پس از روی کارآمدن دولت روحانی این بود که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل نزدیکی با معاون اول سابق رئیس جمهور از اولین مدیرانی خواهد بود که پس از روی کار آمدن دولت جدید با مسند خود خداحافظی می‌کند.saqqez-news.blogfa.com


سقز نیوز

پاسخ دهید