۲

دسته‌بندی نشده

رئیس مجمع امور صنفی سقز خبر داد / راه‌اندازی اتاق اصناف در شهر صاحب سقز

آذر ۱۲, ۱۳۹۲ در ۷:۰۲ بعد از ظهر توسط

رئیس مجمع امور صنفی شهرستان سقز در گفتگو با سقز نیوز ،  گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم به زودی اتاق اصناف در شهر صاحب سقز برای خدمات دهی به این شهر و دو بخش امام و زیویه نیز راه اندازی می‌شود.


رشید غفوری صبح امروز در نشست رؤسای اتحادیه‌های صنفی شهرستان سقز با اشاره به شیوه فعالیت اتحادیه‌های صنفی اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۱۲ هزار نفر در این شهرستان دارای پروانه کسب بوده و زیر نظر ۱۶ اتحادیه صنفی به فعالیت مشغول هستند.


وی مجموعه اصناف و بازاریان شهرستان سقز را یک مجموعه پویا و فعال دانست که همواره در راستای برنامه‌های مجمع امور صنفی حرکت کرده و در عرضه و فروش اجناس با رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و نیز در برنامه‌های دولت برای مهار کم‌فروشی و گرانفروشی همکاری داشته‌اند.


رئیس مجمع امور صنفی شهرستان سقز با اشاره به اینکه شهرستان سقز بزرگ‌ترین شهرستان استان پس از سنندج است خاطر نشان کرد: به منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم به زودی اتاق اصناف در شهر صاحب سقز برای خدمات دهی به این شهر و دو بخش امام و زیویه نیز راه اندازی می‌شود.


وی گفت: مقدمات ساخت شهرک صنوف صنعتگران برای ساماندهی صنوف آلاینده که از لحاظ زیست محیطی برای مردم مشکلاتی به وجود آورده‌اند، در دست بررسی است که در صورت مشخص شدن زمین آن در اوایل سال آینده ساخت شهرک‌های نمایشگاه اتومبیل، صنوف مصنوعات فلزی و خدمات خودرویی، آغاز می‌شود.غفوری با بیان اینکه شهرستان سقز دارای یک بازار قدیمی با یک کاروانسرا است افزود: با هماهنگی‌هایی که با مسئولان شهرستان بویژه فرماندار و نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته در صدد هستیم که نماهای قدیمی بازار و سه دروازه اصلی آن را که از قدیم وجود داشته بازسازی کنیم.هرگونه بهره برداری از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز است


saqqez-news.blogfa.comسقز نیوز

+

۲ دیدگاه

  1. ناشناس

    on آذر ۱۳, ۱۳۹۲ - پاسخ

    از آقای غفوری و مجموعه اصناف که این همه زحمت می کشند سپاسگزارم . لطفا با مغازه هایی که نه جواز کسب دارند و نه قیمت ها را رعایت می کنند برخورد کنند.

  2. ناشناس

    on آذر ۱۳, ۱۳۹۲ - پاسخ

    از آقای غفوری و مجموعه اصناف که این همه زحمت می کشند سپاسگزارم . لطفا با مغازه هایی که نه جواز کسب دارند و نه قیمت ها را رعایت می کنند برخورد کنند.

پاسخ دهید