۰

اجتماعی

رئیس اتاق اصناف سقز گفت، در حال حاضر ۱۵ اتحادیه در شهرستان سقز فعال است.

مرداد ۱۹, ۱۳۹۶ در ۱:۰۲ بعد از ظهر توسط

رئیس اتاق اصناف سقز

۱۵ اتحادیه در سقز فعال است

رئیس اتاق اصناف سقز گفت، در حال حاضر ۱۵ اتحادیه در شهرستان سقز فعال است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، بهزاد یزدانی اظهارداشت: در این شهرستان تعداد ۱۲ هزارو ۷۵۰ نفر هم دارای پروانه کسب هستند.

وی ادامه داد: به زودی با همکاری مجموعه صنفی شهرستان، بازار سقز ساماندهی می شود تا هر گذر مختص به یک صنف خاص باشد.

یزدانی از ساخت ساختمان مجمع امور صنفی این شهرستان در شهرک دانشگاه خبرداد و گفت: در این ساختمان علاوه بر دفتر اتحادیه ها، دارای سالن اجتماعات برای برگزاری جلسات ادارات مختلف تدارک دیده شده و به صورت رایگان در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه بازار سقز قدیمی است و در مکانی خاص در قلب شهر قرار گرفته و دسترسی به آن نیز برای مسافران و گردشگران مشکل است، از ادارات خواست خدمات رسان خواست این مجمع را در راستای دسترسی سهل و آسان به بازار برای رونق کسب و کار همکاری کنند.

این نشست که به منظور تقدیر و تجلیل از خبرنگاران به مناسب روز خبرنگار برگزار شد، از تلاش های خبرنگاران در جهت معرفی بازار و بیان مشکلات آنان تقدیر کرد و خواستار راهکار خبرنگاران به منظور رونق کسب و کار در مجموعه بازار شد.

وی ساخت صنوف مزاحم را از دغدغه های اتاق اصناف این شهرستان دانست و از ادارات خدمات رسان خواست در راستای ساخت صنوف آلاینده و انتقال این صنوف به خارج از شهر، اتاق اصناف را کمک کنند.

یزدانی با اشاره به سختی کار خبرنگاران، گفت: از راه اندازی اتحادیه خبرنگاران که بتواند آنان را دور هم جمع کرده و به مشکلات شان رسیدگی شود، حمایت خواهد کرد.

در ادامه این نشست با اهدای لوح تقدیر و هدایا، از خبرنگارانی که با مجموعه بازار سقز و درج خبرهای آنان و بیان مشکلات شان همکاری داشته اند، تجلیل شد.

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید