۲

دسته‌بندی نشده

رئیس شورای شهر سقز / وصول درآمد و بهای خدمات شهرداری در سال آینده تصویب شد

دی ۲۴, ۱۳۹۲ در ۸:۲۶ بعد از ظهر توسط

به گزارش سقز نیوز ، رئیس شورای اسلامی شهر سقز گفت ، پس از ۳۵ ساعت کار مفید ، توسط اعضا شورای اسلامی شهر این دستورالعمل به تصویب رسید .

نظام غفاری اظهار داشت : اعضای شورای اسلامی شهر سقز پس از دریافت این لایحه به صورت فردی و موردی آن را مرد بررسی قرار دادند .

وی در ادامه گفت : سپس کمیسیون برنامه و بودجه شورا به بررسی مختصر این لایحه پرداخت و در نهایت کلیات آن به تصویب رسید .

غفاری افزود : در این لایحه افزایش درآمدهای شهرداری در سال آینده دیده شده است ، با این رویکرد که به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه فشار وارد نشود و بعضا در مورد عوارضات این اقشار شاهد کاهش هم هستیم .

رئیس شورای اسلامی شهر سقز همچنین اظهار کرد : اقدامات اعضای شورای اسلامی شهر سقز در تصویب این لایحه بسیار قانونمند است و در آن بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیر قانونی نیز مورد توجه قرار گرفته است .

نظام غفاری با اشاره به اینکه شهروند قانونمند همواره مورد حمایت شورای شهر است ، گفت : برای کسانی که داری مشاغلی هستند که می توانند با تغییر آن به حل معضلات جامعه شهر نشینی و مشکلات ترافیکی و آلایندگی کمک کنند از تخفیفات ویژه انواع عوارض بهره مند خواهند شد .

در ادامه این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر سقز بر هزینه کرد صحیح اعتبارات از سوی شهرداری تاکید کردند .

شهردار سقز هم که در این جلسه حضور داشت ،  از حسن نیت اعضای شورای شهر به وی و همکارانش در شهرداری در ارائه یک خدمت بی منت به مردم تقدیر کرد .

ضیاالدین نعمانی در ادامه افزود : شهرداری خود را مکلف به اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر در خدمت به عمران و آبادانی هرچه بیشتر شهر سقز می داند .

 

در ادامه این جلسه و پس از سخنان هر کدام از اعضای شورای اسلامی شهر ، تصمیماتی برای تخفیف وصول انواع عوارضات به مناسبت ایام الله ۲۲ بهمن از شهروندان گرفته شد که به زودی از سوی شهرداری برای اجرا ابلاغ خواهد شد .

هرگونه بهره برداری از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز است

saqqez-news

+

۲ دیدگاه

 1. ناشناس

  on دی ۲۴, ۱۳۹۲ - پاسخ

  سلام

  موفق و موید باشید

 2. ناشناس

  on دی ۲۴, ۱۳۹۲ - پاسخ

  سلام

  موفق و موید باشید

پاسخ دهید