۰

اجتماعی / اقتصادی

در زلزله اخیر کردستان ۱۷۰ پرونده خسارت تشکیل شد

دی ۹, ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۹ بعد از ظهر توسط

مدیر کل بیمه ایران

در زلزله اخیر کردستان ۱۷۰ پرونده خسارت تشکیل شد

مدیر کل بیمه ایران در کردستان گفت، در زلزله اخیر غرب کشور که بخش هایی از کردستان را نیز در برگرفت، ۱۷۰ پرونده به منظور پرداخت خسارت در سقز و بانه تشکیل شده است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، خلیل امینی در سفر به سقز و در نشست با مسئولان بیمه مرکزی و شرکت خدمات بیمه ای تامین گستران سادات در سقز اظهارداشت: از مجموع پرونده های تشکیل شده ۱۵۰ مورد به مبلغ ۱۲ میلیارد ریال به خسارت دیدگان در سقز و بانه پرداخت شده است.

وی ادامه داد: ۲۰ پرونده جدید هم برای تعیین خسارت ناشی از زلزله تشکیل شده است و به زودی به کسانی که زیان دیده اند خسارت پرداخت خواهد شد.

امینی افزود: در زمینه های دیگر بیمه ای نظیر تصادفات، آتش سوزی، مسئولیت و … بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان تا پایان آذرماه جاری به بیمه شدگان پرداخت شده است.

مدیر عامل بیمه ایران کردستان ادامه داد: توسعه بیمه و کمک به بیمه شدگان، در زمینه بیمه عمر نیز تا پایان آذر ماه امسال ۵ هزارو ۵۰۰ بیمه نامه عمر هم صادر شده است.

وی با تقدیر و تشکر از مسئولان بیمه ایران در دفتر سقز و با تقدیر ویژه از شرکت خدمات بیمه ای تامین گستران سادات در شهرستان سقز که به حق یک شرکت نمونه در سطح استان و کشور است، گفت: این شرکت لوح تقدیر طلایی را در سطح کشور دریافت کرده است و ۵ سال متوالی عنوان نخست استان را به خود اختصاص داده است.

مدیر عامل بیمه ایران با اشاره به اینکه ضریب نفوذ بیمه در استان کردستان یک و نیم درصد است گفت: ضریب نفوذ بیمه در شهرستان سقز ۲ و نیم درصد است که تمام این تلاش ها با همت همکاران بیمه به ویژه شرکت خدمات بیمه ای تامین گستران سادات نبوی که حامی بیمه شدگان است محقق شده است.

وی رضایت بیمه شدگان و ارباب رجوع را از اهداف بیمه ایران دانست و ادامه داد: کارکنان بیمه ایران تلاش کرده اند که همواره در راستای احقاق حق بیمه شدگان و نیز بستر لازم را برای فعالیت بیمه فراهم کنند.

مدیر عامل بیمه ایران در ادامه با حضور در شرکت هدلینگ بازرگانی بخش خصوصی سقز (صدیق غلامی) و دیدار با مسئولان این شرکت گفت: بسی جای خوشحالی است که یک شرکت بزرگ با صدها کارمند و کارگر بومی در راستای ایجاد اشتغال در این شهرستان فعال است.

وی ادامه داد: بیمه ایران سالهاست با این شرکت همکاری دارد و ما افتخار می کنیم که همچنین مرکزی را تحت پوشش بیمه قرار داده ایم.

امینی با بیان اینکه شرکت بیمه ای تامین گستران سادات نبوی در سقز توانسته با این مرکز اشتغالزایی همکاری کند افزود: ما به عنوان مدیریت بیمه استان ضمن رضایت از بازاریابی، تنوع فروش، انضباط کاری، قدرت جذب کردن مردم به بیمه و روابط عمومی خوب بیمه سادات نبوی، این مرکز بیمه ای را در شهرستان سقز بسیار با ارزش برشمرد و آن را مایه دلگرمی دانست.

در این دیدار که در دفتر این شرکت در شهر سقز صورت گرفت، صدیق غلامی رئیس این شرکت هم با اشاره به فعالیت گسترده مجموعه اش با بیمه ایران، گفت: بیمه ایران آزمون پس داده است و به جرات می توان گفت که این بیمه یکی از بیمه های بزرگ و قابل اطمینان در ایران و حتی جهان است که همواره بیمه شدگان خود را به بهترین شیوه ممکن تحت پوشش قرار داده است.

وی در ادامه از همکاری خوب شرکت بیمه ای تامین گستران سادات نبوی سقز با شرکت هودلینگ بازرگانی این شهرستان که خود شرکت و سایر کارکنان دفتری را که در مجموع بیش از یکهزار نفر است را تحت پوشش بیمه قرار داده است، قابل تقدیر دانست.

در ادامه مدیر کل بیمه استان کردستان در شرکت بیمه ای تامین گستران سادات نبوی حضور یافت و از نزدیک با خدمات گسترده آن به شهروندان سقزی آگاه شد.

در این دیدار سید جواد نبوی مدیر عامل شرکت بیمه ای تامین گستران سادات نبوی از فعالیت های صورت گرفته در سالجاری گزارشی را ارائه کرد.

وی ادامه داد: این شرکت تمام تلاش خود را انجام داده است تا با بهترین شیوه ممکن به بیمه شدگان ارائه خدمت نماید.

نبوی افزود: در سالجاری از سوی این شرکت در شهرستان سقز ۴۰ میلیارد تومان به حادثه دیدگان در زمینه های مختلف بیمه ای خسارت پرداخت شده است.

برچسب‌ها, , , , , ,

پاسخ دهید