۰

اجتماعی

دانشجویان آینده سازان ایران اسلامی اند

مهر ۱۹, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۳ بعد از ظهر توسط

فرماندار سقز

دانشجویان آینده سازان ایران اسلامی اند

فرماندار شهرستان سقز در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه پیام نور و دانشجویان جدید الورود گفت، امید فردای کشور دانشجویان متعهد هستند.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، علی اکبر ورمقانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز در این مراسم، اظهارداشت: دانشگاهیان همواره نقش محوری در تحولات و پیشرفت کشور داشته اند.

وی ادامه داد: دانشگاه پیام نور جزو افتخارات سقز است و در این دانشگاه دانشجویان خوبی فارغ التحصیل شده اند.

فرماندار شهرستان سقز گفت: علم آموزی و کارآفرینی مهمترین نیاز جامعه است و باید دانشگاههای ما در این راستا حرکت کنند.

وی افزود: دانشجویان ما نباید پس از فارغ التحصیلی تنها به فکر استخدامی باشند چون این امکان برای همه وجود ندارد، پس دانشجویان ما باید از سواد خود در جهت اشتغالزایی نیز استفاده کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان سقز هم با تبریک بازگشایی دانشگاه و خوش آمد به دانشجویان جدیدالورود اظهار داشت: دانشگاه محور توسعه کشور است و بر همین اساس دانشگاه پیام نور با بهره گیری از اساتید مجرب تلاش کرده است.

علیرضا شریفی کسب علم و دانش را کلید پیشرفت جامعه دانست و از دانشجویان خواست با بهرگیری از امکانات این دانشگاه در جهت علم آموزی حرکت کنند و برای فردای کشور خود مایه افتخار باشند.

وی دانشگاه پیام نور سقز را جزو سقز قدیمی ترین مراکز دانشگاهی غرب کشور نام برد و ادامه داد: تمام تلاش مجموعه این دانشگاه رسیدگی به امورات دانشجویان در زمینه تحصیل آنان است.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان سقز در ادامه گفت: هم اکنون۲۷۰۰ دانشجو در ۲۸ رشته کارشناسی و ۴ رشته کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند.

در ادامه این مراسم مسئولان دیگر واحدهای دانشگاه پیام نور  در زمینه های مختلف تحصیلی برای دانشجویان جدید الورود صحبت و به راهنمایی آنان پرداختند.

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه پیام نور سقز با حضور فرماندار ویژه شهرستان، روسای ادارات، شورای شهر، اساتید و دانشجویان برگزار شد.

برچسب‌ها, , , , , ,

پاسخ دهید