۴

دسته‌بندی نشده

حسین فیروزی معاون جدید توسعه منابع انسانی استانداری کردستان شد

بهمن ۳۰, ۱۳۹۲ در ۸:۳۳ بعد از ظهر توسط

استاندار کردستان از تغییر مدیریت‌ها در استان به عنوان امری مهم برای توسعه و تعالی نام برد.

به گزارش سقز نیوز ، عبدالمحمد زاهدی پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی و توسعه منابع انسانی استاندار در سنندج اظهار کرد : طی ۲ ماه از برپایی نخستین جلسه شورای اداری استان در دولت یازدهم تاکنون برنامه‌ها و مناسبت‌های ملی و مذهبی بسیاری به وقوع پیوسته است.

وی افزود: در هفته وحدت و انسجام مثال‌زدنی مسلمانان اهل سنت و اهل تشیع در این ایام و حضور باشکوه مردم در راهپیمایی دشمن‌شکن ۲۲ بهمن و همچنین موضع‌گیری‌های رئیس جمهور در اجلاس جهانی اقتصاد شرایط جمهوری اسلامی ایران و جایگاه اقتصادی کشور را برای جهانیان تبیین کرد.

استاندار کردستان تصریح کرد: انتظار می‌رود مدیران و مسئولان استان همگام با دیگر استان‌های کشور از سال آینده با توجه به آغاز مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها انسجام کاری برای تحقق اهداف این قانون داشته باشند.

زاهدی در ادامه سخنان خود به تغییر مدیریتی و رویکردهای دولت در حوزه مدیریتی اشاره کرد و افزود: تغییر یک امر همیشگی برای توسعه بوده و باید مدیران و مسئولان این مهم را مدنظر قرار دهند.

استاندار کردستان از خدمات معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی سابق تشکر کرده و به سوابق مدیریتی علیرضا آشناگر مسئول جدید این معاونت اشارهو بیان کرد: وی دارای سابقه 30 ساله در وزارت کشور بوده و علاوه بر تجربه، سلامت و پاکدلی و مشی اعتدالی که همراه دارد از یک دیدگاه توسعه‌ای نیز برخوردار است.

زاهدی خاطر شان کرد:  آشناگر را از یک استان و منطقه غیر امنیتی انتخاب نمودم تا نگاهی امنیتی به استان کردستان نداشته باشد و بیشتر با نگاه توسعه‌ای و فرهنگی به انجام مأموریت بپردازد.

وی بیان کرد: معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان سابقه فرمانداری ویژه ساوه و مدیریت بزرگترین شهر صنعتی کشور را داشته و دارای تجربه خوبی در عرصه اجتماعی و اقتصادی است.

 

استاندار کردستان همچنین از خدمات آرش زره‌تن لهونی معاون توسعه منابع انسانی سابق تشکر کرد و اظهار داشت: حسین فیروزی معاون جدید توسعه منابع انسانی استانداری مدیری کارآمد و با تجربه بوده و هرچند که وی مسئولیت ستاد دکتر روحانی در کردستان را برعهده داشته است اما دلیل انتخاب وی ویژگی‌های شخصیتی، سابقه خوب مدیریتی در حوزه‌های وزارت کشور و آموزش و پرورش بوده است.منبع:فارس

saqqez-news

+

۴ دیدگاه

 1. ناشناس

  on اسفند ۱, ۱۳۹۲ - پاسخ

  واقعآ کار شما عالی است اقای باژیان خسته نباشید

 2. ناشناس

  on اسفند ۱, ۱۳۹۲ - پاسخ

  واقعآ کار شما عالی است اقای باژیان خسته نباشید

 3. ناشناس

  on اسفند ۹, ۱۳۹۲ - پاسخ

  امیدوارم دولت بیشتر در راستای شایسته سالاری گام بردارد. و افراد شایسته کرد به دلایل غیر معقول نادیده گرفته نشوند. لیاقت آقای فیروزی بیشتر است.

 4. ناشناس

  on اسفند ۹, ۱۳۹۲ - پاسخ

  امیدوارم دولت بیشتر در راستای شایسته سالاری گام بردارد. و افراد شایسته کرد به دلایل غیر معقول نادیده گرفته نشوند. لیاقت آقای فیروزی بیشتر است.

پاسخ دهید