۰

دسته‌بندی نشده

تعداد مصدومان چهارشنبه آخر سال و شب نوروز در سقز به ۳۸ نفر رسید

فروردین ۲, ۱۳۹۳ در ۳:۵۸ بعد از ظهر توسط

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال و شب نوروز در سقز را ۳۸ نفر اعلام کرد.

فیض‌الله گلکار در گفت‌ و گو با سقز نیوز، اظهار کرد: آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال و شب نوزوز را در سقز که توسط فوریت های پزشکی ۱۱۵ به دو بیمارستان این شهرستان انتقال داده شدند را ۳۸ نفر اعلام کرد.

وی گفت: از این تعداد مصدوم که به دو بیمارستا ن امام خمینی(ره) و تامین اجتماعی انتقال داده شده بودند، ۷ نفر به علت سوختگی تحت درمان قرار گرفتند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز تصریح کرد: متاسفانه دو نفر از مصدومان که از ناحیه چشم مجروح شده بود ، به علت شدت جراحات، چشم‌هایشان تخلیه شد و جهت ادامه مداوا به تبریز اعزام شدند.

وی آسیب‌های چشمی و صدمه به دست را جزء مهم‌ترین علت مصدومیت افراد در شب چهار شنبه آخر سال و شب نوروز اعلام کرد.

وی با تقدیر از همکاران خود در مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ و اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) سقز که پذیرای بیش ترین نفر از مصدومان بودند، از همکاری مردم با پرسنل بیمارستان در حین مداوای مصدومان تقدیر کرد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز هم به سقز نیوز،گفت: در هنگام اجرای برنامه های چهار شنبه آخر سال و شب نوروز تنها چند خودرو دچار شکستگی شیشه شدند و هیچ حادثه خاصی به آتش نشانی که منجر به عملیات امداد رسانی شود، گزارش نشد.

امجد عبدالهی اظهارداشت: خوشبختانه نوروز امسال نسبت به سال قبل شاهد کاهش آمار آسیب به اموال مردم بودیم.

 

وی اظهار داشت: از سوی این سازمان و چند هفته قبل از سال نو، بنرهای اطلاع رسانی و بروشورهایی در باره خطرات استفاده از وسایل غیر استاندارد در چهارشنبه آخر سال نصب و توزیع شده بود و مردم هم در حد بسیار زیادی رعایت کردند.

هرگونه بهره برداری از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز است

saqqez-news

پاسخ دهید