۰

حوادث

تصادف خونین در محور سقز ـ بوکان/۴ کشته برجای گذاشت

آذر ۶, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۷ قبل از ظهر توسط

تصادف خونین در محور سقز ـ بوکان/۴ کشته برجای گذاشت

بر اثر برخورد یک دستگاه سواری سمند با کامیون در محور سقز ـ بوکان، چهار نفر در دم کشته شدند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ شهرستان سقز در گفت‌وگو با سقز نیوز، اظهار داشت: در حادثه دلخراش رانندگی در مسیر سقز ـ بوکان چهار نفر در دم کشته و دو نفر هم به صورت سطحی مجروح شدند.

سلیمان خضری تصریح کرد: به دنبال تماس تعدادی از مردم مبنی بر وقوع یک حادثه در بالاتر از کارخانه آردسازی نرسیده به جاده مرخز، بلافاصله اکیپ‌های امدادی با ۲ دستگاه آمبولانس به محل مورد نظر اعزام شد.

وی افزود: با رسیدن نیروهای امدادی این مرکز به محل حادثه، مشخص شد که در برخورد همزمان یکدستگاه پیکان و سواری سمند با یکدستگاه کامیون، سه نفر از سرنشینان سواری سمند ، به همراه فردی عبوری در دم کشته شده اند.

خضری ادامه داد:‌ یک نفر از کشته‌های این حادثه به بیمارستان تامین اجتماعی سقز انتقال داده شد.

سلیمان خضر ی اسامی کشته شدگا ن و مجروح ها را به شرح زیر اعلام کرد: یحی صالحی، سعدی رحیم زاده (راننده سمند) ، اسماعیل علی پور کشته شدند.

عبدالله حیدریان راننده کامیون  و حامد کردستانی، عطا گلی هم به صورت سطحی مجروح شدند.

وی ادامه داد: هنوز هویت یکی از کشته های این تصادف مشخص نشده است.

ایرج گیلاسی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز هم در باره این حادثه دلخراش رانندگی به سقز نیوز، گفت: با رسیدن نیروهای این آتش نشانی به محل، نیروها اقدام به خارج کردن اجساد سه کشته از داخل سواری سمند کرده و آنان را به سرد خانه بیمارستان امام خمینی انتقال دادند.

سرگرد ابراهیم فلاح جانشین  فرمانده پلیس راه شهرستان سقز هم در گفت و گو با سقز نیوز، علت این حادثه دلخراش رانندگی را که ساعت ۶ بامداد امروز در کیلومتر ۷ مسیر اصلی سقز ـ بوکان روی داد، سرعت زیاد سواری سمند و عدم توجه به جلو از سوی راننده این خودرو اعلام کرد.

DSC01493 [saqqez news] DSC01495 [saqqez news] DSC01497 [saqqez news] DSC01499 [saqqez news] DSC01508 [saqqez news] DSC01507 [saqqez news] DSC01506 [saqqez news] DSC01500 [saqqez news]

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید