۶

دسته‌بندی نشده

ترافیک سقز ساماندهی می شود

مرداد ۲, ۱۳۹۲ در ۸:۲۳ بعد از ظهر توسط

فرماندار شهرستان سقز در جلسه شورای ترافیک گفت:ایجاد تقاطع های هم سطح وغیر هم سطح و احداث روگذر و زیر گذر از مهمترین پروژه هایی است که در آینده نزدیک در سقز اجرا خواهد شد.


به گزارش سقز نیوز ، نادر فخری اجرای‌این دو پروژه را از گامهای اساسی وماندگار برای کاهش ترافیک و روان سازی عبور ومرور خودورها و مردم  دانست واظهار داشت : نباید گره کور ترافیکی در سقز ایجاد شود بلکه باید در رفع نواقص ترافیکی کارهای زیر بنایی شود .


فخری ،‌ راه اندازی سیستم مانیتورینگ و نصب دوربین های مدار بسته کنترل ترافیک در تقاطع های پر ترافیک وپر ازدحام و ورودی های وخروجی ها را یکی از پروژه هایی اعلام کرد که در سال ۹۲ در سقز اجرا خواهد شد.


وی تاکید کرد : بایستی پروژه های ارزشمندی در کوتاه مدت ‌،میان مدت وبلند مدت در حوزه شهری اجرا شود و باید با خدمات رسانی بهتر دین خود را به مردم ادا کنیم .


فخری در ادامه خواستار اصلاح وسامان دهی وضعیت ورودی های شهر ، چراغ های روشنایی معابر‌،ایمن سازی و زیبا سازی مسیرهای تردد ،‌ دعوت از شرکت های مشاور و انجام مطالعات میدانی در خصوص اجرای پروژه ها شد.


در این جلسه صابر زارعی ، دبیر شورای ترافیک هم گزارشی از روند اجرای مصوبه ها از جمله پیگیری بازدید کارشناسان استانی از ایمن سازی وضع جاده ای سقز _ مریوان وبازدید جهت تاسیس شهرک صنوف آلاینده  ارائه داد .


سرهنگ هادی رئیس پلیس راهور نیز ، از جانمایی وانجام کارهای کارشناسی جهت نصب دوربین مداربسته کنترل ترافیک در ۲۰ نقطه شهرسقز خبر داد.


مکانیزه نمودن پلهای عابر پیاده ، بررسی میدانی وکارشناسی مستمر طرحهای پیشنهاد شده ،‌انجام برنامه های محدویت ترافیکی وجلوگیری از تهدیدات انسانی وکاهش آسیب ها وخطرا ت جانی ومالی برای شهرودنان از  جمله مواردی دیگر بود که در ادامه این جلسه مطرح شد.
سقز نیوز

+

۶ دیدگاه

 1. ناشناس

  on مرداد ۳, ۱۳۹۲ - پاسخ

  جلو ویراژها را بگیرید . کی مسئوله .

 2. ناشناس

  on مرداد ۳, ۱۳۹۲ - پاسخ

  جلو ویراژها را بگیرید . کی مسئوله .

 3. ناشناس

  on مرداد ۴, ۱۳۹۲ - پاسخ

  به نظر من هم فقط کسانی که مزاحم همه در رانندگی میشن کسی با ها شون کاری نداره .

 4. ناشناس

  on مرداد ۴, ۱۳۹۲ - پاسخ

  به نظر من هم فقط کسانی که مزاحم همه در رانندگی میشن کسی با ها شون کاری نداره .

 5. ناشناس

  on مرداد ۱۳, ۱۳۹۲ - پاسخ

  بابا کم سرعتگیر درست کنید .

 6. ناشناس

  on مرداد ۱۳, ۱۳۹۲ - پاسخ

  بابا کم سرعتگیر درست کنید .

پاسخ دهید