۰

دسته‌بندی نشده

بر پایی نمایشگاه کتاب در سقز

آبان ۱۹, ۱۳۹۲ در ۵:۱۸ قبل از ظهر توسط

به گزارش سقز نیوز ، از سوی انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سقز نمایشگاه کتاب به مناسبت بیست و یکمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی شهید ملا محمد امینی (کتابخانه عمومی شماره یک) دایر شده است .


به گفته رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سقز در این نمایشگاه نعداد ۲۰ هزار جلد کتاب با ۴ هزار عنوان به معرض دید عموم گذاشته شده است .


محمد جلیل سیدی گفت : این نمایشگاه که در برگیرنده عنوان هایی از جمله ادبیات ، روانشناسی ، تاریخی ، فرهنگی ، دینی ، شعر ، درسی ، کودکان و نوجوانان ، رمان و داستانی است از دو موسسه زانکو و گوتار با ۱۰ درصد تخفیف به روی مشتاقان به کتاب باز است .


رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی سقز به برنامه‌های کتابخانه های عمومی شهرستان سقز در نمایشگاه اشاره کرد و گفت: عضوگیری از علاقمندان با ۵۰ درصد تخفیف از جمله برنامه‌های مهم اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سقز است.


وی گفت: برگزاری مسابقات کتابخوانی و همچنین تهیه روزنامه دیواری توسط علاقمندان با موضوع کتاب از جمله دیگر برنامه‌های اداره کتابخانه‌های عمومی در حاشیه نمایشگاه است.


سیدی افزود: اطلاع رسانی از فعالیت‌ها و برنامه‌های  کتابخانه‌های عمومی به بازدیدکنندگان یکی از برنامه‌های مهم این نهاد فرهنگی در نمایشگاه کتاب سقز، در هفته کتاب است.


وی گفت: نمایشگاه کتاب مذکور از ۱۸ لغایت ۳۰ آبان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در کتابخانه عمومی شهید ملا محمد امینی سقز آماده بازدید علاقمندان است.


رئیس اداره کتابخانه های عمومی سقز افزود: جامعه کنونی به شدت نیازمند مطالعه است و دست اندرکاران و متولیان امر  باید با اجرای برنامه‌های کاربردی توجه عمومی را به این مسئله مهم جلب کنند.


هرگونه بهره برداری از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز است


saqqez-news.blogfa.com


سقز نیوز


 

پاسخ دهید