۰

دسته‌بندی نشده

برگزاری مسابقه دوستانه والیبال بین دو تیم سقز و مهاباد

آذر ۱۰, ۱۳۹۲ در ۵:۰۳ قبل از ظهر توسط

یک دوره مسابقه دوستانه والیبال نشسته بین تیم معلولان و جانبازان سقز و مهاباد برگزار شد.


به گزارش سقز نیوز ، معاون برنامه ریزی ،اداری و مالی فرمانداری شهرستان سقز با تبریک هفته ورزش جانبازان و معلولان ، اظهار داشت : ورزش، عاملی است که معلولان را به سطح جامعه می کشاند و آنان را در انجام فعالیت ها مستقل می سازد.


اسماعیل رستم پور ، نقش کلیدی ورزش را در زندگی و ارتباطات اجتماعی معلولین و غیر معلولین مهم دانست ، و گفت : معلولان جسمی به عنوان بخشی از جامعه نیازمند برنامه های ورزشی و حرکتی هستند و باید تمام ادارات متولی در این راستا ، این عزیزان را یاری رسانند.


حسین لطیفی نوبهار رئیس هیئت ورزش جانبازان و معلوان نیز از اقدامات اداره ورزش و جوانان در راستای ارتقای ورزش این حوزه تقدیر کرد .


وی در ادامه اظهار داشت : این هیئت به منظور بها دادن به جانبازان و معلولان برنامه های مختلف ورزشی به مناسب های گوناگون برگزار می کند .


در ادامه این مراسم  از ۳۹ ورزشکار جانباز و معلول این دو شهرستان از طرف اداره ورزش و جوانان و هیئت والیبال نشسته با اهدای لوح تقدیر و هدایا قدر دانس شد .


سپس بازی دو تیم در سالن ورزشی شهید کاظمی برگزار و در پایان تیم جانبازان و معلولان مهاباد میزبان خود سقز را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد .

هرگونه بهره برداری از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز است


saqqez-news.blogfa.com


سقز نیوز

پاسخ دهید