۲

دسته‌بندی نشده

برپایی نمایشگاه نقاشی در سرای سالمندان سقز

مهر ۹, ۱۳۹۲ در ۶:۵۰ بعد از ظهر توسط

به گزارش خبر نگار سقز نیوز ،خانم کبری پندار بانوی هنرمند نقاش سقزی در اقدامی زیبا در محل سرای سالمندان مهر سقز آثار نقاشی خود را به معرض دید عموم گذاشته است .وی هدف از برپایی این نمایشگاه در سرای سالمندان این شهرستان را ، دعوت از مردم برای دیدن آثارش در این مکان به منظور آشنایی هرچه بیشتر مردم به ویژه خیرین با سرای سالمندان بیان کرد .


این بانوی هنر مند که بازنشسته آموزش و پرورش و بیست سال است کار نقاشی می کند ، تعداد ۲۵ تابلوی نقاشی را با موضوع طبیعت که با استفاده از تکنیک اکرلیک و نیز شیوه ابداعی خود کار کرده ، به معرض دید عموم مردم گذاشته است .


وی تاکنون ۶ نمایشگاه انفرادی را بر پا و در بیش از ۱۰ نمایشگاه گروهی هم اقدام به معرفی آثار خود کرده است .


خانم پندار خواستار حمایت ادارات فرهنگی به ویژه آموزش و پرورش از بر پایی نمایشگاه های هنری برای جذب بچه ها از همان دوران کودکی به کارهای فاخر و فرهنگی هنری شد .


وی با بیان اینکه هنر سن و سال نمی شناسد ، افزود : به منظورشناسایی و تشویق جوانان با استعداد به رشته های مختلف هنری به ویژه نقاشی به زودی اقدام به برپایی نمایشگاه نقاشی در سطح روستا های شهرستان خواهد کرد .نمایشگاه نقاشی این بانوی هنرمند سقزی  همه روزه صبح و عصر تا پایان هفته جاری در محل یاد شده دایر و پذیرای مشتاقان به هنر به ویژه هنر نقاشی است .
 


saqqez-news.blogfa.com


سقز نیوز 

+

۲ دیدگاه

  1. ناشناس

    on مهر ۱۰, ۱۳۹۲ - پاسخ

    برای این هنرمند آرزوی موفقیت دارم ، کارهاشون خیلی قشنگه و از اینکه در این مکان اقدام به برگزاری این نمایشگاه کرده اند تشکر می کنم .

  2. ناشناس

    on مهر ۱۰, ۱۳۹۲ - پاسخ

    برای این هنرمند آرزوی موفقیت دارم ، کارهاشون خیلی قشنگه و از اینکه در این مکان اقدام به برگزاری این نمایشگاه کرده اند تشکر می کنم .

پاسخ دهید