۰

دسته‌بندی نشده

استاندار کردستان با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر سقز دیدار و گفتگو کرد

مهر ۱۲, ۱۳۹۲ در ۵:۲۵ بعد از ظهر توسط

به گزارش خبرنگار سقز نیوز ، علیرضا شهبازی استاندار کردستان،در جمع اعضای شوراهای اسلامی شهر سقز، شوراهای بخش و شورای شهرستان اظهار داشت:شوراهای اسلامی شهر ‌‌،روستا‌،بخش و شهرستان بایستی با حوصله ،تدبیر و با درایت در راستای پیگیری و رفع مشکلات مردم اقدام کنند .


شهبازی جایگاه شورا را به واسطه انتخاب توسط مردم بسیار ارزشمند توصیف و تاکید کرد : مسئولیت شورا سنگین وتوقع مردم از آنان بسیار زیاد است که باید با حوصله به آنان پاسخ داده شود .


شهبازی از شوراها خواست تا با وفاق و همدلی ضمن پیگیری مجدانه مشکلات مردم و انعکاس آن در راستای توسعه مطلوب استان گام بردارند .


استاندار در ادامه با بیان اینکه اقدامات خوبی در حوزه عمران شهری در سقز به  انجام رسیده است از شورای شهر سقز خواست تا  با درایت خود در راستای خدمت هرچه بیشتر به این مردم آگاه ، بصیر و فرهنگی ، تلاش کنند .


در این نشست ماموستا محمد غفوری رئیس شورای شهرستان و رئیس شورای اسلامی شهر صاحب با بیان برخی از مشکلات عمرانی در شهر صاحب و در سطح روستاها از تعامل ‌،همدلی وهم افزایی و روحیه مردمداری استاندار کردستان  که همیشه مشکل گشا بوده است تقدیر کرد .


نظام غفاری رئیس شورای اسلامی شهر سقز نیز در این نشست با تشریح فرایند انتخاب شهردار اظهار امیدواری کرد ، بتوانیم جواب اعتمادی که مردم به ما داشته اند را بدهیم .در ادامه این نشست که با حضور معاون امور عمرانی استاندار،‌فرماندار‌،معاونان فرمانداردر سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سقز برگزار شد ، اعضای شورای بخش های مرکز ی‌ ،امام‌،سرشیو و زیویه سقز به بیان برخی از مشکلات در سطح بخش پرداختند. 
saqqez-news.blogfa.comسقز نیوز

پاسخ دهید