۰

دسته‌بندی نشده

اختلال در عرضه توزیع CNG در سقز

دی ۱۴, ۱۳۹۲ در ۳:۳۳ بعد از ظهر توسط

رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی شهرستان سقز ، اختلال در توزیع گاز CNG   خودروها در جایگاههای عرضه گاز را به علت برودت هوا در این شهرستان اعلام کرد.

به دنبال تماس تعدادی از شهروندان در باره مشکل گاز مصرفی خودروها ، رییس شرکت پخش فرآورده های نفتی شهرستان سقز در گفت و گو با سقز نیوز،  توضیحاتی داد و گفت : سرمای شدید، یخ زدگی و مسدود شدن لوله های انتقال گاز بین مخازن وجایگاه های توزیع سوخت ، کار توزیع گاز طبیعی CNG را در جایگاه های عرضه سوخت دراین شهرستان با مشکل مواجه کرد

اقبال حسنی افزود : این مشکل بیشتر در ساعت های اولیه صبح و پایانی عصر و شب بروز می کند.

حسنی اظهار داشت : در سه روز گذشته که دمای هوا افزایش نسبی پیدا کرده است ، کار توزیع گاز در جایگاه ها تقریبا به روال عادی بر گشته است .

 وی از شهروندان خواست در مواقع فعال نبودن جایگاههای عرضه گاز CNG از ازدحام در محوطه های جایگاه خودداری کنند و در دیگر ساعات روز به جایگاه ها برای سوختگیری مراجعه کنند .

رییس شرکت پخش فرآورده های نفتی شهرستان سقز گفت : در جایگاه های عرضه بنزین و نفت گاز این شهرستان هیچ مشکلی وجود ندارد و سوخت مورد نیاز هم ذخیره سازی شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر از هفت جایگاه عرضه سوخت CNG دو جایگاه برای تقویت گاز مصرفی شهروندان بنا به پیشنهاد شرکت گاز شهرستان موقتا تعطیل شده است افزود : ماهانه از طریق جایگاههای گاز CNG مقدار ۲۰۰ تا ۲۵۰ کیلوگرم گاز به دارندگان خودروهای گاز سوز عرضه می شود .

 

حسنی همچنین یادآور شد : درهر ماه به طور میانگین مقدار بیش از ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر بنزین و نفت گاز در شهرستان سقز توسط خودروها مصرف می شود .

هرگونه بهره برداری از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز است

saqqez-news

پاسخ دهید