۰

دسته‌بندی نشده

اجرای حرکات ورزش زور خانه ای در سقز

آبان ۱, ۱۳۹۲ در ۸:۱۸ قبل از ظهر توسط

به گزارش سقز نیوز ، از سوی سالن آزادگان سقز و با حضور تعدادی از باستانی کاران ، فرماندار و رئیس شورای ورزش و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز ، حرکات زیبای ورزش زورخانه ای در گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد .


در این مراسم با ستانی کاران با اجرای حرکات ورزش زورخانه ای بر ترویج فرهنگ ورزشی به ویژه ورزش های بومی محلی و ملی تاکید کردند .


فرماندار شهرستان سقز در این مراسم ورزش را بهترین وسیله برای سالم سازی جامعه دانست و گفت : امسال بودجه اداره ورزش و جوانان نسبت به سنوات قبل از افزایش چشمگیری برخوردار است .


نادر فخری از این رشته ورزشی به عنوان یک ورزش ملی نامبرد و اظهار داشت : ورزش زورخانه ای علاوه بر افزایش قدرت جسمی و بدنی موجب افزایش منش پهلوانی در جامعه می شود .


رئیس شورای ورزش  شهرستان سقز با بیان اینکه : در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار ورزشکار در این شهرستان سازماندهی و در رشته های مختلف ورزش می کنند ، برحمایت از رشته های مدال آور تاکید کرد .


فرماندار شهرستان سقز در ادامه افزود : هم اکنون برای هر نفر ۴۰سانتی متر فضای ورزشی وجود دارد که در صدد آن هستیم سرانه ورزشی را با اتمام خانه ژیمناستیک و اجرای پروژه های ورزشی در سطح شهرستان افزایش دهیم .


وی همچنین گفت : با توجه به اهمیت ورزش در سطح جامعه ، امسال بودجه ورزش را از ۲ میلیارد ریال به ۱۲ میلیارد ریال افزایش داده ایم .
هرگونه بهره برداری از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز است


saqqez-news.blogfa.com


سقز نیوز

پاسخ دهید